Daje możliwość poznania specjalisty oraz jego metody pracy. Konsultacja nie jest jeszcze psychoterapią. Ma odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości. Pomaga też rozwiązać problem, który niekoniecznie wymaga rozpoczynania psychoterapii.

Pomaga rodzicom zrozumieć zachowania swojego dojrzewającego dziecka, a także określić czy zachowania te wymagają pomocy specjalisty. Okres dojrzewania ze względu na szereg zmian wiąże się często z problemami w relacjach, z nauką szkolną, z zachowaniem czy regulacją emocji. Konsultacja ta ma na celu ukazać model dobrej relacji rodzic-nastolatek.

Jest to specjalistyczna metoda leczenia mająca na celu osiągnięcie wspólnie ustalonych, konkretnych efektów. Psychoterapia poznawczo-behawioralna jest ściśle ustrukturalizowana oraz wymaga zaangażowania i pracy zarówno w trakcie jak i pomiędzy sesjami. Jest to metoda o udokumentowanych klinicznie efektach.

Cykliczne, cotygodniowe zajęcia w 12-osobowych, zamkniętych grupach. Ma na celu modelowanie prawidłowych postaw społecznych, naukę nawiązywania relacji oraz rozwijanie kompetencji miękkich. Zapewnienia wsparcie i edukację na temat trudnego wieku adolescencji. Dla młodzieży w wieku od 12 do 18 lat.

Konsultacje poprzez Skype dla osób, które mieszkają poza granicami kraju lub nie mają możliwości kontaktu stacjonarnego.

Skierowany jest dla wszystkich osób, które chcą w maksymalny sposób zoptymalizować swoje życie zawodowe i prywatne.

Diagnostyka neuropsychologiczna, diagnostyka inteligencji, osobowości i in.

Ośrodek Inicjatyw Psychologicznych GAMA - ul. Lisa-Kuli 19/lok. 127

692 075 925

Kliknij aby ocenić
[Wszystkie: 6 Śr: 4.3]